Terugblik op de progressie clinic 08 juni 2024 • Nederlandse Kitesurfvereniging 🤙
Terugblik op de progressie clinic 08 juni 2024 • Nederlandse Kitesurfvereniging 🤙

Terugblik op de progressie clinic 08 juni 2024

Gepubliceerd Op: 9 juni 2024Laatste Update: 31 juli 2024

Terugblik op de NKV progressie clinic van 8 juni 2024

“Op 8 juni 2024 vond de eerste NKV progressie clinic plaats.
Met 13 deelnemers en twee coaches startten we de dag om 9 uur bij een zonnige en winderige Slufter. Na een voorbespreking waarbij onder meer de leerdoelen van de deelnemers werden besproken, ging iedereen het water op. De deelnemers kregen twee uur lang tips van Vicor en Florian en er werden duidelijk stappen gemaakt! De eerste backrolls, hoger springen en ook landen, verbeterde transities, soepelere frontrolls en kiteloops.

Na twee uur was het tijd voor een pauze en voor een demonstratie van de coaches van een aantal key elementen waarop alle deelnemers konden verbeteren. Onder meer de take-off (carve & pop), sturen/bar gebruik en de kitebeweging werden uitgediept. Veel gemaakte fouten werden ook besproken aan de hand van live voorbeelden.

Na deze demo gingen de deelnemers weer het water op om de opgedane kennis in de praktijk te brengen. Na nog ruim twee uur individuele coaching en additionele trick demonstraties ging iedereen moe en voldaan het water af. Na de nabespreking werd de dag afgesloten met een hapje en drankje bij de nabijgelegen beach club. Een succesvolle dag met veel progressie en vooral ook veel plezier!”

Florian van Dort, IKO instructrice 

We gaan nadenken hoe we deze progressieclinic met de kitescholen kunnen uitrollen, zodat meer kiters door heel Nederland onder leiding van ervaren instructeurs, veilig en met elkaar hun kiteskills kunnen verbeteren. Het inschrijfgeld voor deze afgelopen clinic doneerden we aan de KNRM. Voor een vervolg, willen we ook weer bijdragen door onze redders te steunen met een donatie. 

Mocht je niet kunnen wachten om het water op te gaan en progressie te gaan maken: onze partners (informatiepunten / kitescholen) bieden gevorderden-lessen aan. Bekijk onze informatiepunten pagina voor een locatie bij jou in de buurt.

 

Terugblik op de progressie clinic 08 juni 2024 • Nederlandse Kitesurfvereniging 🤙

Geschreven door: Eva Krul

Enthousiaste (content)creator, nieuwsgierige schrijver en gepassioneerde katalysator en gids naar jouw volgende doel. Ik ontwikkel, organiseer en creëer voor diverse (marketing)projecten.

Gepubliceerd Op: 9 juni 2024Laatste Update: 31 juli 2024

Word ook NKV lid

Vind je deze content waardevol? Word lid van de NKV en geniet van kortingen en exclusieve ledenvoordelen!

Recente berichten

Sharing is caring 🤙