Neem contact op

Bestuur NKV

VoorzitterHein Bijlvoorzitter@kitesurfvereniging.nlLandelijke betrekkingen
CommunicatieAnnouchka Veermancommunicatie@kitesurfvereniging.nlNieuws, communicatie en media
PenningmeesterBouke Borgerpenningmeester@kitesurfvereniging.nlLidmaatschap en contributie
VeiligheidWouter Koppelaarsafety@kitesurfvereniging.nlSafety clinics en veiligheidszaken
RegiocommissarisRichard Dorlandregiocommissaris@kitesurfvereniging.nlSpotbeheerders en regiozaken
PromotieNick Braunpromotie@kitesurfvereniging.nlPromotie en ledenwerving
SecretarisMarieke van der Veldesecretaris@kitesurfvereniging.nlJuridische zaken
WedstrijdcommissarisRudolf de Roowedstrijden@kitesurfvereniging.nlWedstrijden en jurering

 

Medewerker NKV

RegiocoordinatorHans van der Hulstregiocoordinator@kitesurfvereniging.nlSpotbeheerders, regiozaken, wet en regelgeving

Algemene gegevens

Postadres:
Tweede Sweelinckstraat 5c
1073 EG Amsterdam

Bank: ING Bank
IBAN: NL35INGB0008974509
BIC: INGBNL2A

KvK: 17125968

Stuur ons een bericht