Neem contact op

Bestuur NKV

VoorzitterRene Bosvoorzitter@kitesurfvereniging.nlLandelijke betrekkingen
CommunicatieAnnouchka Veerman (aspirant)communicatie@kitesurfvereniging.nlNieuwswaardigheden
PenningmeesterBouke Borgerpenningmeester@kitesurfvereniging.nlLidmaatschap en contributie
VeiligheidMark Heukensfeldt Jansen (aspirant)safety@kitesurfvereniging.nlSafety clinics en veiligheidszaken
RegiocommissarisRichard Dorlandregiocommissaris@kitesurfvereniging.nlSpotbeheerders en regiozaken
PromotieMartijn Friepromotie@kitesurfvereniging.nlPromotie en ledenwerving
SecretarisMarieke van der Velde (aspirant)secretaris@kitesurfvereniging.nlJuridische zaken
WedstrijdcommissarisRudolf de Roowedstrijden@kitesurfvereniging.nlWedstrijden en jurering

 

Medewerker NKV

RegiocoordinatorHans van der Hulstregiocoordinator@kitesurfvereniging.nlSpotbeheerders, regiozaken, wet en regelgeving

Algemene gegevens

Postadres:
Brederodestraat 18
2042BE Zandvoort

Bank: ING Bank
IBAN: NL35INGB0008974509
BIC: INGBNL2A

KvK: 17125968

Stuur ons een bericht