Flomo Water Weekend = samen het water op, je kiteskills boosten en genieten van de gezelligste vibes.
De focus ligt op kitesurfen en er is ruimte om andere watersporten te proberen, zoals wingfoilen of suppen. Kun je wel wat tips gebruiken om die ene trick eindelijk te landen? Wil je graag iets nieuws proberen? Of ben je gewoon op zoek naar gezelligheid en nieuwe kitebuddy’s? Dan is het Flomo Water Weekend echt iets voor jou!
We nemen je mee naar het prachtige en winderige voormalige Waddeneiland Wieringen. Je verblijft in een chalet vlak bij de kitespot aan het Amstelmeer, met meerdere Noordzee- en IJsselmeer-spots binnen 20 minuten rijden. Ook is er de mogelijkheid om een downwinder te doen.
Het weekend is kleinschalig en geschikt voor beginner+ (zelfstandig kunnen varen), intermediate en advanced riders. Je krijgt privé coaching, clinics en materiaalchecks, zodat je snel en veilig progressie kunt maken. Daarnaast kun je Duotone gear testen en organiseren we leuke no wind(water)sportactiviteiten.
De prijs is €325, inclusief:
• 2 nachten in gedeelde kamers (2–3 personen), met de optie voor een privékamer of koppelkamer;
• Alle maaltijden & drankjes: ontbijt, lunch, diner, snacks en drankjes.
Wil je graag met je eigen camper komen? Dat kan ook!
Kortom: een relaxed, leerzaam en supergezellig weekend op het water!







